اعتبار و پرداخت

چنانچه قصد استفاده از خدمات روم تور را دارید به دو صورت فوری و دو مرحله‌ای می‌توانید مبلغ رزرو خود را پرداخت کنید.

برای استفاد از شارژ اعتبار خود، پس از ثبت و تایید رزرو از سمت میزبان، گزینه «انتخاب روش پرداخت» را انتخاب کنید.

در صورت داشتن کد تخفیف، پس از تایید میزبان برای پرداخت رزرو و قبل از انتخاب روش پرداخت، گزینه «کد تخفیف» را انتخاب کنید

شما می‌توانید با استفاده از کارت هدیه، اعتبار خود را در حساب کاربری افزایش دهید. توجه کنید اعتبار سفر امکان تبدیل شدن به پول نقد را ندارد و صرفا می‌توانید از این اعتبار برای رزرو به صورت درون برنامه‌ای استفاده کنید.

بله. برای این کار شما می‌توانید بخشی از مبلغ واچر را از موجودی کیف پول روم تور و مابقی مبلغ را با انتخاب گزینه «پرداخت نهایی» بصورت آنلاین پرداخت کنید.

بله. برای این کار می‌توانید درصدی از مبلغ واچر که توسط سیستم برای شما مشخص می‌شود را بصورت آنلاین و مابقی صورتحساب خود را در لحظه ورود به اقامتگاه و به صورت نقد به میزبان پرداخت کنید. بدین‌منظور باید «پرداخت دو مرحله‌ای» را انتخاب و این ویژگی را فعال کنید.

پیگیری رزرو

مهمان می‌تواند از طریق تماس با پشتیبانی روم تور درخواست خود را مطرح کرده تا در صورت موافقت میزبان، تغییرات اعمال شود.

پیش از پرداخت و قطعی شدن رزرو، امکان ویرایش وجود دارد اما بعد از آن، هرگونه تغییر در رزرو نیازمند هماهنگی با میزبان است.

جستجو و ثبت رزرو

ابتدا شهر مورد نظر خود را جستجو کنید. با انتخاب گزینه «فیلتر» مطابق تصویر زیر می‌توانید بر اساس بازه قیمت، نوع اقامتگاه، قوانین لغو رزرو و ... جستجوی خود را فیلتر کنید.

پس از جستجوی مقصد خود گزینه «نقشه» را انتخاب کنید. این گزینه به صورت شناور بوده و بعد از اسکرول برای شما قابل مشاهده است.

بله، شما می‌توانید با حساب کاربری خود برای مهمانان دیگر درخواست رزرو ثبت کنید. تنها لازم است تا اطلاعات و شماره تماس مهمان به درستی و با دقت درج شود.

پس از ثبت‌نام یا ورود به سایت، با استفاده از گزینه‌ی “انتخاب شهر”، مقصد مورد نظرتان را انتخاب کنید.بعد از یافتن اقامتگاه مناسب، با استفاده از تقویم اقامتگاه (درصورت استفاده از موبایل با انتخاب دکمه‌ی درخواست رزرو، تقویم اقامتگاه برای شما نمایش داده می‌شود)، تاریخ رفت و‌ برگشت و تعداد همراهان خود را وارد نمایید و درخواست رزرو را کلیک کنید.

منتظر بمانید! پیام میزبان حاوی پر یا خالی بودن خانه حداکثر تا ۲ساعت، برای شما به صورت پیامک، ارسال خواهد شد.در صورت خالی بودن اقامتگاه، لینک پیش‌پرداخت برای شما پیامک خواهد شد.هم‌چنین شما می‌توانید از پنل کاربری وارد صفحه‌ی “سفرهای من” شوید و با انجام پیش‌پرداخت، درخواست خود را نهایی کنید.

 

پس از ثبت‌نام یا ورود به سایت، با استفاده از گزینه‌ی “انتخاب شهر”، مقصد مورد نظرتان را انتخاب کنید.بعد از یافتن اقامتگاه مناسب، با استفاده از تقویم اقامتگاه (درصورت استفاده از موبایل با انتخاب دکمه‌ی درخواست رزرو، تقویم اقامتگاه برای شما نمایش داده می‌شود)، تاریخ رفت و‌ برگشت و تعداد همراهان خود را وارد نمایید و درخواست رزرو را کلیک کنید.

منتظر بمانید! پیام میزبان حاوی پر یا خالی بودن خانه حداکثر تا ۲ساعت، برای شما به صورت پیامک، ارسال خواهد شد.در صورت خالی بودن اقامتگاه، لینک پیش‌پرداخت برای شما پیامک خواهد شد.هم‌چنین شما می‌توانید از پنل کاربری وارد صفحه‌ی “سفرهای من” شوید و با انجام پیش‌پرداخت، درخواست خود را نهایی کنید.

 

ابتدا شهر مورد نظر خود را جستجو و پس از آن گزینه «فیلتر» را مطابق تصویر زیر انتخاب کنید. 

ابتدا مقصد و تاریخ خود را انتخاب و جستجو کنید. بعد از مشاهده نتیجه جستجو، برای مشاهده اطلاعات اقامتگاه (قوانین لغو رزرو، ظرفیت پایه، موقعیت مکانی و ...) کافیست بر روی اقامتگاه مورد نظر خود کلیک کنید.

حساب کاربری

برای رزرو هتل یا اقامتگاه نیاز به ثبت‌نام در سایت است. برای اینکار ابتدا شماره موبایل خود را مطابق تصویر زیر وارد کنید.

برای وارد شدن به حساب کاربری، شماره موبایل کاربری خود را در باکس مربوطه مطابق تصویر زیر وارد کنید.

برای تغییر رمز عبور، با انتخاب گزینه «حساب کاربری» وارد حساب کاربری خود شوید.

ابتدا با انتخاب گزینه «حساب کاربری» وارد حساب کاربری خود شوید و پس از ورود، گزینه «اطلاعات حساب کاربری» را انتخاب کنید.

پس از جستجوی مقصد و انتخاب تاریخ و اقامتگاه مورد نظر خود، گزینه «رزرو اقامتگاه» را انتخاب کنید.

شما می‌توانید با استفاده از کارت هدیه، اعتبارتان را در حساب کاربری افزایش دهید. برای این کار ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید، سپس گزینه «اعتبار سفر» را مطابق تصویر زیر انتخاب کنید.

ابتدا با انتخاب گزینه «حساب کاربری» وارد حساب کاربری خود شوید. پس از ورود، گزینه «تراکنش‌های من» را انتخاب کنید.

برای افزایش اعتبار حساب کاربری با کارت‌های عضو شتاب، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید، سپس گزینه «کیف پول» را مطابق تصویر زیر انتخاب کنید.

لغو رزرو

شرایط لغو رزرو هر اقامتگاه به طور اختصاصی در اطلاعات اقامتگاه ثبت شده است. برای مشاهده قوانین لغو رزرو بر روی اقامتگاه مورد نظر کلیک و قسمت قوانین لغور رزرو را مطالعه کنید.

در اولین اقدام، اقامتگاه جایگزین به مهمان پیشنهاد می‌شود و در صورت عدم رضایت مهمان، مبلغ رزرو به صورت کامل به ایشان عودت داده می‌شود.

با تماس با تیم پشتیبانی روم تور مطرح کردن مشکل خود، واحد شکایت روم تور سریعا موضوع را بررسی خواهند کرد.

در صورت تمایل به استرداد رزرو، با وارد شدن به حساب کاربری خود و مراجعه به قسمت سفرهای من، اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب و وارد فرآیند لغو رزرو شوید. با انتخاب گزینه «لغو رزرو و بازگشت وجه»، علت لغو رزرو خود را مشخص و گزینه «ادامه» را انتخاب کنید.

براساس قوانین لغو رزرو مرتبط با اقامتگاه، جریمه لغو رزرو محاسبه خواهد شد. لطفا پیش از انتخاب اقامتگاه و رزرو، قوانین لغو آن اقامتگاه را مطالعه کنید.

چنانچه اطلاعات حساب بانکی شما در پروفایل تکمیل شده باشد، مبلغ رزرو حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری به حساب شما واریز خواهد شد.

مدارک محرمیت

احراز هویت با کارت ملی و یا شناسنامه و احراز شرایط محرمیت، از طریق وجود نام زوج در شناسنامه همسر امکان‌پذیر است. در برخی هتل‌ها صیغه‌نامه با مهر برجسته نیز پذیرفته می‌شود. این نوع از پذیرش عمومیت ندارد؛ در صورت عدم احراز شرایط محرمیت، اقامتگاه‌ها از ورود مسافرین به اتاق ها ممانعت کرده و مطابق قوانین لغو رزرو عمل می‌کنند.

بله، برای اقامتگاه در صورت هماهنگی با میزبان این امکان وجود دارد اما برای مجتمع اقامتی، اقامتگاه بومگردی و سنتی، هتل، هاستل و مهمانسرا بدون مدارک محرمیت، پذیرش و رزرو مهمان مقدور نیست.

منظور از گروههای مجردی، گروه‌های صرفا آقا و یا صرفا خانم است.

نظرسنجی

بعد از پایان سفر، لینک مربوط به نظرسنجی از سوی روم تور برای شما ارسال می‌شود. با ورود به این لینک می‌توانید نظر خود را درباره اقامتتان ثبت کنید. همچنین می‌توانید برای ثبت نظر، وارد حساب کاربری شده و گزینه «سفرهای من» را انتخاب کنید.

نظرات ثبت شده در مورد هر اقامتگاه بطور اختصاصی در اطلاعات اقامتگاه قابل مشاهده است. برای بررسی نظرات دیگر کاربران کافیست بر روی اقامتگاه مورد نظر کلیک و قسمت بازخوردها را مطالعه کنید.

چت ها {{unread_count}}
Chat with: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

You: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}