میزبان شوید

برای ثبت‌آگهی و عضویت در روم‌تور، ابتدا مشخصات خود را در فرم زیر وارد کنید

چگونه روم توری شویم؟

چگونه در روم تور کسب درآمد بیشتری داشته باشیم؟

سوالات متداول در زمینه چگونگی میزبان شدن در روم تور

برای ثبت اقامتگاه مدارک هویتی میزبان شامل تصویر کارت ملی یا شناسنامه مالک، و مدارک اقامتگاه، شامل سند یا اجاره‌نامه اقامتگاه، و یا قبض آب و برق، همچنین شماره شبا منطبق بر کارت ملی ارسالی مورد نیاز است.برای ثبت اقامتگاه مدارک هویتی میزبان شامل تصویر کارت ملی یا شناسنامه مالک، و مدارک اقامتگاه، شامل سند یا اجاره‌نامه اقامتگاه، و یا قبض آب و برق، همچنین شماره شبا منطبق بر کارت ملی ارسالی مورد نیاز است.

در صورت تکمیل بودن مدارک پس از بررسی توسط کارشناسان ما نمایش اقامتگاه بین ۲۴ تا  ۷۲ساعت کاری زمان می‌برد.

برای تعریف اقامتگاه در روم تور لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در سایت ایجاد کند. تنها مالک اقامتگاه و نماینده قانونی ایشان می‌توانند جهت ثبت اقامتگاه در روم تور حساب کاربری ایجاد کنند.

بله، میزبان می‌تواند چندین اقامتگاه را در یک حساب کاربری تعریف کند، اما مجاز نیست که یک اقامتگاه را دوبار تعریف کند، در صورت مشاهده، اقامتگاه و نام کاربری ایشان مسدود می‌شود.

میزبان موظف است تقویم خود را  به‌روز نگه دارد. در صورتیکه به هر دلیل امکان پذیرش مهمان را نداشته باشد باید در آن تاریخ اقامتگاه خود را غیرفعال کند ، اما به هر دلیل اگر این کار از سمت میزبان انجام نشود و رزرو برای میزبان ارسال شود و آمادگی پذیرش مهمان را نداشته باشد می‌تواند درخواست اقامت را بپذیرد و یا رد کند. .در نظر داشته باشید روم تور به منظور ارتقای کیفیت خدمات و خلق ارزش برای میزبان، از سیاست‌های تشویقی استفاده خواهد که در صورت بالا بودن تعدادِ رد میزبان روی رزروهای درخواست شده میزبان از این مزایا بهره‌ای نخواهد برد.

در صورتیکه میزبان درخواست رزرو را پذیرفت، متعهد به ارائه خدمات براساس آن درخواست است در غیر این‌صورت خسارات وارده به شرکت و عواقب ناشی از آن بر عهده میزبان است و از محل مطالبات ایشان برداشت خواهد شد. همچنین روم تور می‌تواند حساب کاربری و اقامتگاه میزبان را مسدود کند.

روم تور تعهد می‌کند نسبت به دریافت تمام یا بخشی (با توجه به اینکه امکان پرداخت دو قسمتی برای اقامتگاه مذکور توسط روم تور فعال شده باشد) از مبلغ رزرو اقامتگاه از مسافر به صورت الکترونیک اقدام کرده و پس از کسر کمیسیون به عنوان حق‌الزحمه از مبلغ کل رزرو (فارغ از اینکه پرداخت دو قسمتی یا کاملا آنلاین بوده است)، در تاریخ خروج مسافر از اقامتگاه به حساب اعلامی از سوی میزبان در حساب کاربری ایشان واریز ‌شود.

چت ها {{unread_count}}
Chat with: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

You: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}