درباره روم تور

روم تور یک پلتفرم آنلاین و هوشمند در حوزه گردشگریست که خدمات متنوعی از جمله رزرو اقامتگاه، تور و وسایل نقلیه را در اختیار گردشگران در سراسر ایران و جهان قرار می دهد. با توجه به شرایط موجود و هزینه های هنگفت سفر، رسالت روم تور بر این بوده تا یک سفر مطمئن، ایمن و اقتصادی را در اختیار مسافران قرار دهد. 

خدمات روم تور

مجموعه روم تور با سابقه ۱۰ سال تجربه در حوزه مجتمع های اقامتی و گردشگری و ارتباط نزدیک و بی واسطه با میهمانان، شناختی کامل از خواسته و نیازهای مسافران دست پیدا کرده اند که این تجربیات گران بها در قالب وبسایت روم تور در سه بخش اقامتگاه، تور و وسایل نقلیه در اختیار مسافران و میزبانان قرار گرفته است.

ماموریت روم تور

ماموریت ما در روم تور ایجاد یک زیرساخت تمام آنلاین جهت گسترش گردشگری در حوزه های مختلف و ایجاد یک اعتماد و امنیت بین گردشگران در استفاده از خدمات روم تور می باشد. روم تور در حین رقابت، تمام تلاش خود را می کند تا از تجربه دیگران استفاده نموده تا یک سفر امن و دلخواه را برای گردشگران مهیا کند.  

 

روم تور در کنار میزبان همراه با میهمان

با توجه به گستردگی حوزه گردشگری و پتانسیل بالای این حوزه و توجه ویژه سیاست گذاری های هر کشور در این بخش و تعداد زیاد دفاتر و مجموعه های گردشگری در سراسر جهان، روم تور به دنبال این هدف است تا با ارائه خدمات مختلف تمام نیاز گردشگران را از ابتدای سفر تا انتهای آن را فراهم نماید. اولین نیاز مسافران فراهم نمودن محل اقامت در تمام طول سفر می باشد که تمرکز اصلی روم تور در این بخش می باشد. بعنوان دومین خدمتی که در روم تور ارائه شده فراهم نمودن خدمات حمل و نقل برای مسافران می باشد که قبل از ورود به هر شهر این امکان وجود دارد تا مسافران نوع خودرو بدون راننده و با راننده خود را انتخاب و از وسایل نقلیه تفریحی در تمام طول سفر از خدمات آن استفاده کنند. تورهای گردشگری و طبیعت گردی بعنوان خدمت بعدیست که در روم تور برای گردشگران فراهم شده است. در این بخش با معرفی اماکن گردشگری و تاریخی در هر شهر این امکان فراهم گردیده تا با برگزاری تورهای مختلف مسافران امکان بازدید از این اماکن را داشته باشند. آخرین خدمت ارائه شده در روم تور پشتیبانی و ارائه خدمات در حوزه های مختلف گردشگری به دفاتر و مجموعه های گردشگری می باشد می باشد.

 

 
about-img
about-img
about-img
 
about-img
 

چشم انداز روم تور

 خدمات روم تور در حوزه های مختلف گردشگری از جمله اقامت افراد، تورهای مختلف گردشگری، حمل و نقل، و معرفی اماکن گردشگری می باشد. در چشم انداز میان مدت تمرکز بر روی پتانسیل های گردشگری ایران در حوزه های مختلف و در بلند مدت و با گسترش روم تور و ایجاد زیرساخت های لازم امکان ارائه خدمات گردشگری به تمام گردشگران در سراسر جهان داشته باشد. 

• حفظ و ارتقا برند روم تور

• شناخته شدن به عنوان برترین پلتفرم آنلاین گردشگری در ایران و جهان

• پیشگام در ارائه مفاهیم جدید و انتقال تجربه های موفق در حوزه گردشگری

• ایجاد یک پتانسیل عظیم جهت اشتغال زایی افراد مرتبط با حوزه گردشگری

• ارتقا صنعت گردشگری ایران در بین کشورهای بزرگ دنیا

• ارتقا فرهنگ گردشگری سبز و حفاظت از محیط زیست در بین گردشگران

 

ارزش سازمانی روم تور

ارزش های سازمانی روم تور، بخش جدایی ناپذیر فرهنگ سازمانی ماست و باعث ایجاد حس هویت، تعلق و هدف والا می شوند. از ابتدای فعالیت روم تور این ارزش ها بر اساس سیاست فکری مدیران شرکت و همچنین شخصیت تک تک کارکنان تعریف و سرلوحه مسیر روم تور قرار گرفت. این ارزش ها وجه تمایز روم تور با دیگر سازمان هاست بنابراین ما با رعایت تک تک این ارزش ها، روم تور را به مطلوب ترین و به یادماندنی ترین برند تبدیل خواهیم کرد.

 

صداقت: برای ما، به عنوان یک شرکت، بسیار مهم است که اطلاعات ارائه شده به مشتریانمان صادقانه و واقعی باشد. این ارزش چیزی است که ما را متفاوت می کند و به ما کمک می کند تا بر اساس حقایق محکم و واقعی تصمیم گیری کنیم.

 

کار تیمی: ما تیمی ساخته ایم که نتیجه گرا باشد. ما پیوسته بصورت مشورتی با یکدیگر کار میکنیم و روابط سازنده و بلند مدت با مشتریان و ذینفعان برقرار می کنیم تا خدماتی بی رقیب ارائه دهیم.

 

نوآوری: ما مشتاق هستیم رهبری صنعت گردشگری در آینده با روم تور باشد و بطور مداوم شیوه های موجود را به چالش می کشیم در حالی که در تلاش برای یافتن راه های خلاقانه و جدید برای بهبود شرایط مشتریان خود هستیم.

 

تمرکز بر مشتری: ما اطمینان می‌دهیم که مشتری هسته اصلی تمام تصمیمات و فعالیت‌های تجاری است و تلاش می‌کنیم راه‌حل‌هایی ارائه دهیم که انتظارات او را برآورده کند و فراتر از آن باشد.

 

مسئولیت پذیری: ما کار درست را انجام می دهیم، مسئولیت اقدامات خود را می پذیریم و همیشه به بالاترین استانداردهای رفتاری ممکن پایبند هستیم.

 

حرفه ای بودن: ما در تمام طول فعالیت خود اعتماد، شایستگی، دانش و تدبیر را نشان می دهیم.

 

گردشگری پایدار: روم تور تجارت را به روشی پایدار انجام می دهد. ما همچنین علاقه مردم محلی را در نظر می گیریم، میراث فرهنگی را حفظ می کنیم، از محیط زیست خود مراقبت می کنیم و از نظر اقتصادی بر نتایج بلندمدت و اقدامات عادلانه اقتصادی تمرکز می کنیم.

 

شفافیت: روش کار روم تور با مشتریان همیشه محترمانه، صادقانه، مودبانه و در راستای ایجاد شفافیت است.

 

مردم: در روم تور، مردم قلب همه ی کارهای ما هستند. ما از تمام تخصص و تجربه خود برای ارائه خدمات به مردم استفاده می کنیم تا آنها بتوانند خاطرات فراموش نشدنی که ما کمک کرده ایم خلق کنند، همراه خود به خانه برگردانند. خدمات ما صادقانه است و از قلب ما سرچشمه می گیرد.

 

ارزش گذاری روابط: در روم تور، ما برای همه روابطمان ارزش قائلیم، روابط با مشتریانمان، روابط با شرکایمان، روابط با جوامعمان و روابط با محیطمان. ایجاد یک کسب و کار پایدار تنها از طریق روابط طولانی مدت و پایدار امکان پذیر است و ما معتقدیم که ایجاد، ارزش گذاری و پرورش این روابط کلید رضایت مشتریان و موفقیت کسب و کار ما است.

 

گردشگری سبز: ما از لحاظ اجتماعی و فرهنگی به جامعه متعهد هستیم و استراتژی های تجاری خود را با حفظ محیط زیست تطبیق می دهیم.

 

وفاداری: اعضای تیم ما وفاداری خود را نشان خواهند داد. وفاداری، تعهد، شناسایی،‌ غرور، محرمانه بودن و دفاع از منافع در هر لحظه برای روم تور و بنام روم تور یک اصل اساسی برای تیم ماست.

 

کیفیت خدمات: کیفیت خدمات یکی از مهمترین ارزش های روم تور است که تمام تلاش، عزم و شجاعت ما را می طلبد تا در کاری که انجام می دهیم و خدماتی که ارائه می دهیم، موفق باشیم. ما کار خود را با فداکاری و بدون اشتباه انجام و تمام تلاش خود را برای دستیابی به نتایج با کیفیت انجام می دهیم.

 

800 +

اقامتگاه فعال

 

۵۰۰۰ +

تعداد شب اقامت

 

110 +

وسایل نقلیه فعال

 

1000 +

تورهای برگزار شده

 

چرا روم تور را برای سفر خود انتخاب کنیم؟

روم تور به پشتوانه ۱۰ سال تجربه در حوزه میزبانی اقامتگاه های گردشگری و پشتیبانی یک تیم تخصصی در حوزه تجارت الکترونیک، امکانات و خدماتی برای میهمانان و میزبانان ارائه نموده است که روم تور را از دیگر پلتفرم های آنلاین متمایز می کند. 

 

کیفیت و خدمات

در روم تور، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که این ۲ ارزش اصلی در هر مرحله از سفر شما رعایت شود.

 

کیفیت و ارزش

ما در روم تور بسیار مراقبیم تا به این اطمینان برسیم که خدمات ما ارزش همراهی طولانی مدت شما را با روم تور داشته باشد.

 

پشتیبانی ۲۴/۷

ما ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته در دسترس شما هستیم تا در صورت نیاز در حد توانمان به شما کمک کنیم.

 

پرداخت امن

پرداختی ها در روم تور از طریق مجاری قانونی و قابل پیگیری می باشد. شما در روم تور یک پرداخت امن، آسان و سریع خواهید داشت.

 

اعتماد

روم تور همه مجوزهای حوزه تجارت الکترونیک را دریافت کرده است. ما موظفیم از قوانین پیروی و در قبال کارمان پاسخگو باشیم.

 

خانواده روم تور

تعامل با میزبانان و تورگردانان داخل کشور و معرفی بهترین اقمتگاه ها و تورهای مسافرتی جهت تحقق یه سفر رویایی

با روم تور بیشتر دیده شوید

میزبانان و تورگردانان با ثبت اقامتگاه و خدمات خود در روم تور، بصورت رایگان و هیچ دردسری وارد بازار بزرگ تجارت الکترونیک شوید که بیش از پیش در دید مردم و چند قدم از دیگر رقبای سنتی خود جلوتر باشید.

چت ها {{unread_count}}
Chat with: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

You: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}