تنکابن مازندران

تنکابن یکی از شهرهای سرسبز و زیبا استان مازندران که سالانه میزبان بسیاری از مسافران از سراسر ایران است. تنکابن در مسیر راه رشت به چالوس، از شمال به دریای مازندران، از شرق به چالوس، از جنوب به سلسله جبال البرز و از غرب به شهرستان رامسر محدود می شود. در طول سال آب و هوایی متعادل و دلچسبی دارد، از این رو چهار فصل سال می تواند یکی از گزینه های مقصد سفر ما باشد.

در کنار آب و هوای خوب آن، چالوس مرکز مرکبات ایران بحساب می آید. در کنار مرکبات، یکی از بزرگترین مراکز پرورش ماهی در ایران است که ماهی های آنجا به سراسر ایران ارسال می گردد. در کنار تمام مواردی که به آن اشاره کردیم، غذاهای محلی تنکابن از متنوع ترین و خوشمزه ترین غذاهای ایران است که بسیاری از مسافران تنها بخاطر غذاهای این شهر زیبا به آنجا سفر می کنند. 

ما در روم تور تمام تلاش خود را می کنیم تا شما یکی از بهترین و به یادماندنی ترین سفرهای خود را به تنکابن داشته باشید. شما با مراجعه به وبسایت روم تور می توانید قبل از سفر، اقامتگاه و تورهای گردشگری یک روزه تنکابن را رزرو و با خیالی آسوده به این شهر پرماجرا سفر کنید. در صورت هرگونه سوال درباره تنکابن با بخش پشتیبانی روم تور تماس بگیرید.

 

تنکابن مازندران

خدمات روم تور

chamochashttonkabon

بوم گردی چام و چاشت دو خواب

تنکابن مازندران

  • نظر :
  • 0 دیدگاه
از 580,000 تومان هر شب
10 میهمان
2 اتاق
70 زیربنا
chamochashttonkabon

بوم گردی چام و چاشت یک خواب

تنکابن مازندران

  • نظر :
  • 0 دیدگاه
از 480,000 تومان هر شب
8 میهمان
1 اتاق
60 زیربنا
saebekohestani

سوئیت خورشید

تنکابن مازندران

  • نظر :
  • 0 دیدگاه
از 500,000 تومان هر شب
6 میهمان
1 اتاق
70 زیربنا

مشاهده همه

نقشه های شهر